Kosgeb Danışmanlığı

KOSGEB birden fazla destek programı ile girişimcilere ve kobilere destek vermektedir. KOSGEB’in sağlamış olduğu destek programlarında geri ödemesiz kredi ve faizsiz kredi (hibe) destekleri bulunmaktadır. KOSGEB tarafından girişimcilere ve kobilere destek sağlanan programlar 6 temel sınıftan oluşmaktadır.

Bunlar;

1. Girişimcilik Destekleri

2. Kobi Finansman Destekleri

3. ARGE Teknolojik Üretim ve Yerleştirme Destekleri

4. İşletme Geliştirme, Büyüme ve Ulusallaştırma

5. İŞGEM/TEKMER Programı

6. Laboratuvar Hizmetleri

olmaktadır. Programın destek unsurları yıllık olarak veya cari ay içinde değişiklik gösterebilmektedir. 6 temel sınıftan oluşan KOSGEB Destek Programları kendi içerisinde birden çok koldan oluşmaktadır. Kurumlarınız için tasarlanan destek programlarının başvuru şartlarının ortak noktası şüphesiz ki ihtiyacınız olan programa göre hazırlanmış olan profesyonel bir iş planıdır. İhtiyacınız olan ve kurul tarafından onay alabilecek iş planı projesini kurumunuza hazırlayarak hibe ve desteklerden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Aklınıza takılan soruları yanıtlamak, KOSGEB Danışmanlığı kazanımlarının işletmenize dönüşleri konusunda profesyonel destek vermek için sizleri “0850 305 5241“ hattında bekliyor olacağız.