Teşvik Danışmanlığı

TEŞVİK Danışmanlığı
Firmaların büyüme stratejilerinde teşvik paketleri oldukça önem arz etmektedir .Teşviklerle gelecek planlaması ve bütçesel stratejilerle minimum giderle maksimum fayda sağlanmakta. Eğer sizlerde bireysel veya kurumsal anlamda yatırımlarımıza geriye yönelik teşvik desteği ve cari aylardaki teşvik desteği sağlamak istiyorsanız firmamızın kurumsal hizmetlerinden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu alanda tecrübeli uzmanlar , profesyonel yazılımlar ve kaliteli ekibe sahip firmamız hizmetlerini tercih ederek aynı zamanda gerçekleştirilecek yatırımınızı en verimli şekilde strateji raporları sunarak ve uygulayarak değerlendirmeniz mümkün olabiliyor
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Kanun maddelerinde yer verilmiş teşviklerden uzmanlarımız tarafından firmanıza özel en uygun teşvik stratejisi çıkarılmaktadır.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

• ÖN GÖRÜŞME İÇİN SİZLERİ ZİYARET EDİYORUZ.

• FİRMANIZA ÜCRETSİZ ŞEKİLDE CHECK UP UYGULUYORUZ.

• MALİ KAZANIM STRAJİLERİNİ SİZLERE SUNUYORUZ.

• SÖZLEŞME İMZALIYORUZ.

• TEŞVİK SÜRECİNİ YÜRÜTÜYORUZ.

Aklınıza takılan soruları yanıtlamak ,geriye dönük SGK teşvik kazanımları ve cari aylardaki SGK teşvik kazanımları nasıl işletmenize dönüş sağlar noktasında profesyonel destek almak için bizleri “0850 305 5 241 numaradan arayabilirsiniz.

BABA KARİYER İNSAN KAYNAKLARI, EĞİTİM VE DANIŞMANLIK OLARAK İşkur'un aktif işgücü programları kapsamı ve işbaşı eğitim programları da dahil olmak üzere çeşitli alanlarda hizmetler sunmaktayız.

Kurum için Sunulan İstihdam Teşvikleri

İşbaşı eğitim programları teşvikleri

Kurumlara sunulan kadın ve genç istihdam teşvikleri

İşkur Süreç Yönetimi

Kurumlara sunulan teşvikler ile ilgili bilgilendirme ve sunum yapılması

Kurumları ihtiyacı olan personel sayısı ve özelliklerinin teşvikler ve stratejiler doğrultusunda belirlenmesi

Finansal tabloların, programın kar oranlarının kurumlar ile paylaşılması

İşe alım, süreç yönetimi ve tüm resmi süreçler

İşkur teşvik kapsamındaki program süresince tüm danışmanlık hizmetlerinin sunulması

BABA KARİYER İNSAN KAYNAKLARI, EĞİTİM VE DANIŞMANLIK, İşkur teşvikleri kapsamında işletmelerin ihtiyaç duyduğu işgücünü temin ederek istihdam seferberliğine katkı sağlamaktadır.
Aklınıza takılan soruları yanıtlamak İŞKUR kazanımları nasıl işletmenize dönüş sağlar noktasında profesyonel destek almak için bizleri “0850 305 5 241 numaradan arayabilirsiniz.
KOSGEB birden fazla destek programı ile yeni girişimciler ve KOBİLERE destek vermektedir. Kosgebin sağlamış olduğu bu destek programlarında geri ödemesiz kredi ve faizsiz kredi diğer adı ile hibe destekleri bulunmaktadır
KOSGEB tarafından ile yeni girişimciler ve KOBİLERE destek sağlanan programları 6 temel sınıftan oluşmaktadır. Bunlar,

1. Girişimcilik Destekleri

2. KOBİ Finansman Destekleri

3. ARGE Teknolojik Üretim ve Yerleştirme Destekleri

4. İşletme Geliştirme, Büyüme ve Ulusallaştırma

5. İŞGEM/TEKMER Programı

6. Laboratuvar Hizmetleri

olmaktadır. Programın destek unsurları yıllık veya cari ay içinde değişiklik gösterebilir. 6 temel sınıftan oluşan KOSGEB Destek Programları kendi içerisinde birden çok kollardan oluşmaktadır. Kurumlarınız için tasarlanan destek programlarının başvuru için şartlarının ortak noktası şüphesiz ihtiyacınız olan programa göre hazırlanmış olan profesyonel bir iş planıdır. İhtiyacınız olan ve kurul tarafından onay alabilecek bu iş planı projesini kurumunuza hazırlayarak hibe ve desteklerden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Aklınıza takılan soruları yanıtlamak ,KOSGEB kazanımları nasıl işletmenize dönüş sağlar noktasında profesyonel destek almak için bizleri “0850 305 5 241 numaradan arayabilirsiniz.