Hakkımızda

Hakkımızda

2017 yılında Kocaeli’nde kurulmuş olan Baba Kariyer; İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Konusunda hizmet vermekte olan bir girişimcilik firmasıdır.

2018 Yılında Türkiye’de bir ilk olan Yerel Belediyelerde İstihdam Merkezi projesini tasarlayarak yerel yönetimlerde sistem kurmuş ve bu sistemleri yürütmekte. Toplamda ise 648 kişi istihdam etmiştir. 2018 Yılında Türkiye Kıbrıs Ödüllerinde Yılın En İyi Genç Girişim Firması ödülüne laik görülmüştür.

2019 Yılında Kocaeli Üniversitesi Tarafında Düzenlenen FACE to FACE ödül töreninde kurucumuz Lokman İlhan Yılın Girişimcisi Ödülünü laik görülmüştür. Şu anda ulusalda her sektörden müşterisi olan Baba Kariyer firmalara Teşvik Danışmanlığı, İnsan kaynakları Danışmanlığı, KVKK Danışmanlığı ve Strateji Danışmanlığı konularında hizmet vererek maliyet kalemlerini azaltmakta ve şirketlerin profosyonel alt yapılarını oluşturmaktadır.

Lokman İLHAN

Lokman İLHAN

Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı

Baba Kariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık şirketinde Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı görevini devam ettirmektedir ve sizlere iyi bir hizmet vermek için çalışmalar sunmaktadır.

Musab Selim ÇELENK

Musab Selim ÇELENK

Genel Koordinatör

Baba Kariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık şirketinde Genel Koordinatörlük ve İşkur Danışmanlığı Uzmanı olarak sizlere iyi bir hizmet vermek için çalışmalar sunmaktadır.

Yasemin CİVELEK

Yasemin CİVELEK

Koordinatör

Baba Kariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık şirketinde Koordinatörlük görevinde sizlere iyi bir hizmet vermek için çalışmalar sunmaktadır.

Serav CAN

Serav CAN

Arge

Baba Kariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık şirketinde Araştırma ve Geliştirme departmanında sizlere iyi bir hizmet vermek için çalışmalar sunmaktadır.

Sevcan ŞAHİN

Sevcan ŞAHİN

Arge

Baba Kariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık şirketinde Araştırma ve Geliştirme departmanında sizlere iyi bir hizmet vermek için çalışmalar sunmaktadır.

Hafzullah YILDIRIM

Hafzullah YILDIRIM

Yazılım geliştirme

Baba Kariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık şirketinde Yazılım Geliştirme departmanında sizlere iyi bir hizmet vermek için çalışmalar sunmaktadır.

Müşterilerimize müşteri değil biz olarak gören, beraber hizmet yürüttüğü müşterilerimize mali bilanço stratejileri çizerek, eğitim hizmetleri ve insan kaynakları alanında firmalarımıza değer katarız uzun lafın kısası rakipsiz bir hizmet sunarak yapıyoruz. Her gün, engelleri yıkmak, yeni pazarlar inşa etmek ve imkansızlıkları aşmak için tüm ekip ve gruplarımızla bir araya gelerek güçlerimizi birleştiriyoruz.
İnsanların kendi işletmelerini daha kolay mali giderlerini kısmaları güvenle büyütmesi ve başarılı bir şekilde yönetmesi için stratejiler çizerek ve uygulayarak firmaların bulundukları pazarda daha hızlı şekilde büyümesini sağlamaktayız.

Bizimle takım arkadaşı olmak için hazırlanmış cvlerinizi info@babakariyer.com adresine mail olarak atabilirsiniz.