İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Kurumların başarılı olabilmesi için, kurum içerisinde ve dışarısında  çalışma gücü olarak görev yapan tüm çalışanların kurum için verimli ve özveri ile çalışması ile sağlanabilir. Bu sebep ile işe alım süreci uzman ekip , titizlik ve profesyonellik ile yürütülmeli ve kurum için en uygun kişi belirlenmesi gerekmektedir. Burada ise devreye doğru kişi belirlenmesi ve işe alım sürecini profesyonel bir göz ile yönetip yürütmek insan kaynakları departmanı iş alanına girmektedir.

İşe alım süreci bahsettiğimiz gibi uzman ekip , titizlik ve profesyonellik yönetilmesi gereken bir süreçtir. İnsan kaynakları sürecini sizin yerinize Baba Kariyer İnsan Kaynakları ve Danışmanlık olarak bizler yönetiyoruz. Peki neden İnsan Kaynakları Danışmanlığı almalıyız?

İnsan Kaynakları danışmanlığının en büyük yararlarından bir tanesi “Zamandan Tasarruf”. Özellikle yöneticiler için personel seçimi ve işe alım süreci uzun süreler alan işler içerisindedir. İnsan kaynakları danışmanlığı işe alım ile ilgili  tüm aşamalarda sizin yerinize planlayıp yöneterek zamandan tasarrufu sağlamanıza yardımcı oluruz.
Adayı daha iyi analiz edebilmek ve işe başlayacağı pozisyona uygun olup olmadığını anlamak amacı ile yapılması gereken profesyonel ve uzmanlık gerektiren mülakat teknikleri vardır. Bu mülakatlar da İnsan Kaynakları  danışmanlığı hizmetine dahildir ve bu hizmet ile birlikte aradığınız iş pozisyonuna en uygun kişiyi  bulmanız sağlanır.
kişinin referansları işe alım sürecinde  önemli rol oynamaktadır. Referans, adayın daha önce çalıştığı yerlerden yetkinliğinin onaylandığını ve tavsiye edildiğini ortaya koyar. İk danışmanlığı sayesinde referans kontrolü ile uğraşmazsınız, insan kaynakları danışmanları bu faaliyeti sizin yerinize gerçekleştirir.

BABA KARİYER

Baba Kariyer İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık , insan kaynakları danışmanlığı hizmeti ile sizin için en doğru kişiyi seçerek işe alım sürecini yürütmekte ve kurumunuzda  çalışmaya başlayacak ve doldurulmasını istediğiniz pozisyona yetenekleri ve bilgisi ile en doğru kişiyi bulmak için çaba göstermekteyiz.

Aklınıza takılan soruları yanıtlamak  İŞKUR kazanımları  nasıl işletmenize dönüş sağlar noktasında profesyonel destek almak için bizleri “0850 305 5241 numaradan arayabilirsiniz.