Strateji Danışmanlığı

Strateji Danışmanlığı

STRATİJİ DANIŞMANLIĞI​

Baba Kariyer Eğitim,Danışmanlık ve Yazılım Hizmetleri olarak işinizin boyutuna bakmaksızın geleceğinizi birlikte tasarlıyor, stratejinizde belirlediğiniz hedefleriniz ile günlük hareketinizi kesintisiz bir şekilde birleştiriyoruz.

Gelecekte ulaşmak istediğiniz hedefler için şu andan itibaren yapmanız gereken tüm planlamayı somut, net ve anlaşılır şekilde sizlere sunuyoruz.

Artık gelecekteki stratejinizin kontrolü sizin!

HİZMETLERİMİZ

Hedef, Misyon ve Vizyon Belirleme

Gelecekteki vizyonunuzu belirliyor, vizyonunuzu somutlaştıracak hedef çizgilerle birlikte misyonunuz ile birleştiriyoruz. Gerek halihazırda yapmış olduğunuz çalışmaları mükemmel hale getirmek gerek gelecekteki projelerinize yeni iş planları oluşturabilmek için size uygun strateji planını oluşturuyoruz. Strateji planımızla kısa ve uzun vadeli belirlenen kontrol noktalarını tarif ediyor, uygulanacak tüm stratejileri somut bir şekilde sizler ile paylaşıyoruz.

 

Proje Havuzu Oluşturma

Proje fikirlerinizin havuzunu oluşturuyoruz. Proje başlıklarınızı gruplandırıyor, sorunlarınızı doğru çözümler ile eşleştiriyor, şirket yapınıza uygun çalışmalar oluşturuyor ve projelerinizi hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

 

Kurum Strateji Yönetim Yapısı Kurulumu

Doğru şekilde stratejinizi yönetip, değişiklik gösteren şartlar doğrultusunda revize etmek ve piyasada aktif kalabilmeniz için ihtiyacınız olan yönetim yapısını oluşturuyor, gerekli tüm ekipmanları sizlere sağlıyoruz.

 

Seminerler, Eğitimler ve Workshoplar

Firmanızın yararına olan stratejik eğitimleri planlayarak, geleceğin liderleri ile geleceğin stratejik planlarını beraber oluşturuyoruz.

 Aklınıza takılan soruları yanıtlamak, Strateji Danışmanlığı kazanımlarının işletmenize dönüşleri konusunda profesyonel destek vermek için sizleri “0850 305 5241“ hattında bekliyor olacağız.