Strateji Danışmanlığı

Strateji Danışmanlığı

STRATİJİ DANIŞMANLIĞI​

Baba Kariyer İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık olarak İşinizin boyutuna bakmaksızın geleceğinize birlikte tasarlıyor, stratejinizde belirlediğiniz hedefleriniz ile günlük hareketinizi kesintisiz stratejiler ile birleştiriyoruz.​

Gelecekte  ulaşmak istediğiniz hedefler için şu andan itibaren yapmanız gereken tüm planlamayı somut, net ve anlaşılır şekilde sizlere sunuyoruz.​

Artık gelecekteki stratejinizin kontrolü sizin.

Geleceğinizin hedefleri ile günlük hareketinize beraber strateji çiziyoruz..

HİZMETLERİMİZ

Hedef Misyon ve Vizyon Belirleme

Gelecekteki vizyonunuzu belirliyor, vizyonu somutlaştıracak hedef çizgilerini belirliyor misyonunuz bile birleştiriyoruz. Hedefleriniz hem şuan yaptıklarınızı mükemmel hale getirmeniz , aynı zamanda gelecekteki projelerinize yeni iş planları oluşturabilmek için size uygun strateji çiziyoruz.

Stratejik Plan Oluşturma

Gelecekteki vizyonunuz plan oluşturuyoruz. Gelecek hedefleriniz ile bugün arasında güçlü ilişki kurup, kısa ve uzun vadeli belirlenen kontrol noktalarını tarif ediyor, uygulanacak tüm stratejileri somut şekilde sizler ile paylaşıyoruz.

Proje Havuzu OLUŞTURMA

Proje konularınızı stratejik planlarınıza ulaşmanız için atmanız gerektiği gibi oluşturuyoruz .proje havuzunuzu Kısa ve uzun dönemli oluşturarak stratejiniz doğrultusunda  proje başlıklarınızı gruplandırıyor, sorunlarınıza doğru çözümler ile eşleştiriyor, planlıyor, şirket yapınıza uygun çalışmalar oluşturuyor ve projelerinizi yürürlüğe girmesini sağlıyoruz.

Kurum Strateji Yönetim Yapısı Kurulumu

Doğru şekilde Stratejinizi yönetip, değişiklik gösteren şartlar penceresinde revize etmek ve sürekli piyasada aktif  kalabilmek için ihtiyacınız olan yönetim  yapısını oluşturuyor,  gerekli tüm ekipmanları sizlere sağlıyoruz.

Seminerler Eğitimler ve Workshoplar

Firmanızın yararına olan stratejik eğitimleri planlayarak , geleceğin liderleri ile geleceğin stratejik işlerini beraber oluşturuyoruz.

Aklınıza takılan soruları STRAYEJİ kazanımları  nasıl işletmenize dönüş sağlar noktasında profesyonel destek almak için bizleri “0850 305 5 241 numaradan arayabilirsiniz.